bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人
Nutze das POtential deiner Kryptowährungen
Website Tracking

+++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.   


+++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.   Програма рекомендацій

Завдяки великому успіху та задоволеності клієнтів, Cannerald / CannerGrow тепер пропонує необов'язкові можливості для отримання додаткового доходу, звертаючись до продуктів.

Є два стабільних способи заробити більше.
1.) Компенсаційний план Unilevel (разовий бонус)
2.) Бонус за залишковий дохід

Це 7-рівневі плани бонусів та компенсацій, які дозволяють брати участь у загальному зростанні екосистеми Cannerald / CannerGrow.


Cannerald / CannerGrow - 1.) Компенсаційний план Unilevel (разовий бонус)

Як працює План компенсацій Unilevel?

У плані Unilevel ви отримуєте фіксований відсоток від продажу рослин у відповідному рівні рекомендацій (покоління).

Приклад:
Ви запрошуєте свого друга Джона, який потім купує 5 смол / рослин.
Він відповідає вашим рекомендаціям 1-го рівня, і ви отримуєте 7% кожної з закупок його рослин.
Тепер Джон запрошує свою дівчину Анну.
Анна тепер стане вашою рекомендацією 2-го рівня, і ви все одно отримаєте 5% закупок рослини Анни

Це продовжується до рівня 7 із відповідними 3%, 2%, 1%, 1% та 1%.Cannerald / CannerGrow - 2.) Бонус за залишковий дохід

Тепер давайте розглянемо бонус на залишковий дохід.

Рослини канабісу збирають кожні 2-3 місяці. Цей бонус дає вам відсоток усіх рослин канабісу вашої команди, зібраних на тих же семи рівнях. Тому врожай забезпечує пасивний дохід.

Приклад:
Джон, ваша рекомендація першого рівня мала 5 рослин.
Збираючи урожай, ви отримаєте 7% частки прибутку Джона.
Джон запросив Анну, тож Анна - це рекомендація вашого рівня 2.
Коли рослини Анни будуть зібрані, ви отримаєте 5% частки прибутку Анни.

Це продовжується до рівня 7 із відповідними відсотками 3%, 2%, 1%, 1% та 1%.
При такому плані ваші можливості для зростання та доходу нескінченні.Почніть вже сьогодні та скористайтеся заробітком своєї команди в Cannerald / CannerGrow.

У Cannerald ви берете участь у всій ланцюжку вартості компанії. Це унікально!

Незалежний партнер Cannerald

Сторінка реєстрації
https://cannergrow.com/r/ARKMUZ
Сторінка магазину
https://cannergrow.com/r/4NYS4Z
Цільова сторінка
https://cannergrow.com/r/26CADH

Контактна інформація

Dipl. Ing. Bernd Reinders
Postfach 2037
46373 Bocholt
Germany
Телефон: +49 15782248200
Mail:
[email protected]
Інтернет:
https://www.my-cannabis-invest.com
Skype: marion.reinders2