bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人
Nutze das POtential deiner Kryptowährungen
Website Tracking

+++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.   


+++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.   Закупівля заводу

Ви хочете бути частиною конопельної галузі та володіти власними фізичними рослинами? Завдяки CannerGrow, Cannerald має ідеальне рішення для вас.

Cannerald є компанією з дослідження та виробництва каннабісу в Швейцарії, а також знаходиться в процесі створення додаткових установ у Швейцарії та Європі. CannerGrow - це революційна екосистема з продажу рослин канабісу. Завдяки CannerGrow ви можете володіти власними рослинами фізичної коноплі у високоякісному приміщенні Cannerald і отримувати прибуток від фактичного ринку.

Зареєструйтесь у CannerGrow, і ви зможете придбати приміщення для своїх рослин у розділі "Покупка рослин". Вирішіть кількість бажаних смол / рослин та придбайте їх лише кількома клацаннями. Відтепер нехай фахівці працюють, поки ти сидиш і відпочиваєш.


Після збирання врожаю ви отримуєте 50% урожаю від кожної рослини. Чим більше у вас рослин, тим більше прибутку ви можете отримати.

  • Рослини канабісу збирають кожні 2-3 місяці.*
  • Покупка цієї послуги дійсна довічно.
  • Ви отримаєте нову рослину канабісу безкоштовно після кожного врожаю.
  • Провідні дослідницькі та партнерські компанії дозволяють Cannerald виробляти високоякісний каннабіс на 30% менше води та 40% менше енергії. Це ноу-хау призводить до ще кращої віддачі від ваших інвестицій та найкращого можливого медичного канабісу.
*) Перспективи на 2024 рік: Поділивши фазу росту та фазу цвітіння на різні кімнати для вирощування, час між урожаями значно скоротиться. Це означає, що 1-2 врожаї можна додатково компенсувати на рік.

Станьте членом CannerGrow вже сьогодні і почніть користуватися перевагами свого власного заводу.Як придбати свої смоли / рослини
Кожен партнер, який володіє рослинами в одній із кімнат для вирощування (не передпродажними), може запропонувати свої рослини для продажу на ринку.
Це означає, що заводи мають вартість перепродажу і можуть бути продані іншим зацікавленим сторонам із громади.
Торговий майданчик пропонує партнерам можливість купувати рослини безпосередньо - без необхідності чекати фази передпродажу.


У заголовку "Ваші рослини" кожен із ваших рослин міститься у такій інформації: Номер розподілу (етикетка), місце розташування, назва вирощування кімнати, дата придбання та урожайність.
Статус в різних кімнатах для вирощування документально підтверджений в бек-офісі.
Врожайність сільськогосподарських культур заявляється CannerGrow як реалістичну з 45 до 70 грам на рослину та оптимістична з до 75 грам / рослина.

Розподіл врожаю
Зараз додаткові витрати становлять 35 євро за ріст. Додаткові витрати - це зарплата, електроенергія (вентиляція), орендна плата, електроенергія (лампи), добрива, товари народного споживання, блоки з кам'яної вати та вода.
Після вирахування допоміжних витрат решта врожаю сільськогосподарських культур ділиться на 50/50 між власником заводу та компанією.

Яку ціну можна отримати за врожай?
Cannerald подав заявку на отримання ліцензії GMP на весь об'єкт. Маючи цю ліцензію, компанія має право безпосередньо продавати урядові та фармацевтичні компанії.
  • 1,45-1,95 EUR / грам: ціна B2B
  • 1,45-2,35 EUR / грам: змішані ціни B2B та B2C
  • 2,40-2,90 EUR / грам: ціна GMP для медичного КБР
  • 2,60-3,60 EUR / грам: цільова ціна GMP для медичного THC *
  • 3,00-5,00 EUR / грам: ціна B2C (символічна)

*) Перспективи на 2024 рік: CannerGrow планує перетворити всі кімнати для вирощування з рослин CBD на рослини THC. Будуть створені чисті приміщення, щоб була можлива упаковка для безпосередньої доставки у фармацевтичну промисловість.


Калькулятор врожаю
CannerGrow - розрахунок врожайності сільськогосподарських культур за різними параметрамиНезалежний партнер Cannerald

Сторінка реєстрації
https://cannergrow.com/r/ARKMUZ
Сторінка магазину
https://cannergrow.com/r/4NYS4Z
Цільова сторінка
https://cannergrow.com/r/26CADH

Контактна інформація

Dipl. Ing. Bernd Reinders
Postfach 2037
46373 Bocholt
Germany
Телефон: +49 15782248200
Mail:
[email protected]
Інтернет:
https://www.my-cannabis-invest.com
Skype: marion.reinders2