bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人
Nutze das POtential deiner Kryptowährungen
Website Tracking

+++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.   


+++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.   Ринок

Тут ви можете придбати рослини у інших партнерів або продати власні рослини

Кожен партнер, який володіє рослинами в одній із кімнат для вирощування (не передпродажними), може запропонувати свої рослини для продажу на ринку. Це означає, що заводи мають вартість перепродажу і можуть бути продані іншим зацікавленим сторонам із громади.
Торговий майданчик пропонує партнерам можливість купувати рослини безпосередньо - без необхідності чекати фази передпродажу.

Як працює покупка?
Купуючи рослину на ринку, потрібно направити гроші безпосередньо продавцю. Ви не можете платити за допомогою балансу вашого рахунку CannerGrow. Після того, як власник заводу отримає гроші, він повинен підтвердити отримання платежу. CannerGrow не має права забезпечувати гроші як посередник. Однак у випадку шахрайства CannerGrow заблокує завод і спробує вирішити справу.

Які умови продажу рослини?
  • Кожен продавець може самостійно визначити ціну продажу.
  • Купівля / продаж відбувається між покупцем і продавцем (приватний продаж).
  • Прямих комісійних за пряму лінію не існує, оскільки комісія з продажу вже виплачена заводам, і це приватний продаж.
  • Комісії за майбутні врожаї будуть виплачуватись на новий рівень власника.
  • Коли хтось виставляє свої рослини на ринок, урожай не розподілятиметься за поточним циклом зростання, в якому вони перебувають.
  • Ціна продажу може бути оплачена в біткойнах або банківським переказом. Продавець вирішує, приймати лише один із двох варіантів оплати або обидва. Це легко переконатись на ринку.
  • Як продавці, так і покупці повинні перевірятися на рівні 2 щодо банківських операцій (не для транзакцій з біткойнами).
  • Одночасно можна використовувати максимум 1 рослину.


Коли починається цикл росту рослини, купленої на ринку?
Поточне поточне зростання буде зупинено для цієї рослини. Перше зростання починається після поточного циклу зростання. Це залежить від поточного статусу зростання і може зайняти від 1 до 3 місяців.


Чи існують якісь приховані комісії за торгівлю?
Немає прихованих комісій ні для покупця, ні для продавця. Єдине, що поточне зростання буде скасовано, і вам доведеться чекати наступного початку зростання в приміщенні, де знаходиться ваше придбане рослина.

Через прихований рейтинг довіри:
Існує прихована оцінка довіри, яка падає, якщо ви не платите за завод, який ви купили, або якщо ви не можете перевірити завод, який продано після отримання грошей. Низький бал довіри може призвести до ринкових обмежень.

Незалежний партнер Cannerald

Сторінка реєстрації
https://cannergrow.com/r/ARKMUZ
Сторінка магазину
https://cannergrow.com/r/4NYS4Z
Цільова сторінка
https://cannergrow.com/r/26CADH

Контактна інформація

Dipl. Ing. Bernd Reinders
Postfach 2037
46373 Bocholt
Germany
Телефон: +49 15782248200
Mail:
[email protected]
Інтернет:
https://www.my-cannabis-invest.com
Skype: marion.reinders2