bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人
CannerGrow Торговий майданчик / Торгове місце. Тут ви можете придбати рослини у інших партнерів або продати власні рослини знову Invest in Cannabis - Це означає, що заводи мають вартість перепродажу в будь-який час і можуть бути продані іншим зацікавленим сторонам від громади в будь-який час.


японський, Шведська, чеський, Хорватська, французький, Фінська, Український, Угорська, Турецька, Тайська, Словенська, Словацька, Сербська, Русский, румунська, Португальська, Польський, Норвезька, німецький, китайський, данська, Грецька, Голландська, гінді, В'єтнамська, Боснійська, Болгарська, білоруські, Англійська, Албанська, Італійська, Іспанська,
Таким чином, можна продати та продати власні заводи іншим зацікавленим сторонам у цьому торговому центрі / ринку.: Другий варіант - купувати їхні рослини у інших партнерів - можливий як продаж, так і покупка CBD, THC, Grow Україна, Ukraine
Український, Ukrainian - Україна,
Додому - CannerGrow Торговий майданчик / Торгове місце. Тут ви можете придбати рослини у інших партнерів або продати власні рослини знову Цільова сторінка Cannerald - CannerGrow Торговий майданчик / Торгове місце. Тут ви можете придбати рослини у інших партнерів або продати власні рослини знову
Nahrungsergaenzung kaufen

Hundefutter kaufen

Katzenfutter kaufen

Tierfutter bestellen

Hundefutter bestellen

Katzenfutter bestellen

Tierfutter Direktvertrieb

Hundefutter Direktvertrieb

Katzenfutter Direktvertrieb

Tierfutter Kaufen

Website Tracking

+++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.   


+++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.    +++   Незалежна філія Cannerald. Цей веб-сайт містить рекламний вміст для пропозицій Cannerald / CannerGrow. Також прочитайте застереження про доходи.   Ринок

Тут ви можете придбати рослини у інших партнерів або продати власні рослини

Кожен партнер, який володіє рослинами в одній із кімнат для вирощування (не передпродажними), може запропонувати свої рослини для продажу на ринку. Це означає, що заводи мають вартість перепродажу і можуть бути продані іншим зацікавленим сторонам із громади.
Торговий майданчик пропонує партнерам можливість купувати рослини безпосередньо - без необхідності чекати фази передпродажу.

Усі рослини, що перераховані на ринку, походять із приміщень для вирощування, які вже експлуатуються.

Як працює покупка?
Купуючи рослину на ринку, потрібно направити гроші безпосередньо продавцю. Ви не можете платити за допомогою балансу вашого рахунку CannerGrow. Після того, як власник заводу отримає гроші, він повинен підтвердити отримання платежу. CannerGrow не має права забезпечувати гроші як посередник. Однак у випадку шахрайства CannerGrow заблокує завод і спробує вирішити справу.

Які умови продажу рослини?
 • Тільки 3-зіркові рослини можна продати або придбати.
 • Рослини повинні пройти принаймні 3 цикли росту.
 • Кожен продавець може самостійно визначити ціну продажу.
 • Купівля / продаж відбувається між покупцем і продавцем (приватний продаж).
 • Прямих комісійних за пряму лінію не існує, оскільки комісія з продажу вже виплачена заводам, і це приватний продаж.
 • Комісії за майбутні врожаї будуть виплачуватись на новий рівень власника.
 • Коли хтось виставляє свої рослини на ринок, урожай не розподілятиметься за поточним циклом зростання, в якому вони перебувають.
 • Ціна продажу може бути оплачена в біткойнах або банківським переказом. Продавець вирішує, приймати лише один із двох варіантів оплати або обидва. Це легко переконатись на ринку.
 • Як продавці, так і покупці повинні перевірятися на рівні 2 щодо банківських операцій (не для транзакцій з біткойнами).
 • Одночасно можна використовувати максимум 1 рослину.
 • Ви можете придбати стільки рослин у інших партнерів на ринку, скільки придбали у компанії.


Коли починається цикл росту рослини, купленої на ринку?
Поточне поточне зростання буде зупинено для цієї рослини. Перше зростання починається після поточного циклу зростання. Це залежить від поточного статусу зростання і може зайняти від 1 до 3 місяців.

Чи існують якісь приховані комісії за торгівлю?
Немає прихованих комісій ні для покупця, ні для продавця. Єдине, що поточне зростання буде скасовано, і вам доведеться чекати наступного початку зростання в приміщенні, де знаходиться ваше придбане рослина.

Через прихований рейтинг довіри:
Існує прихована оцінка довіри, яка падає, якщо ви не платите за завод, який ви купили, або якщо ви не можете перевірити завод, який продано після отримання грошей. Низький бал довіри може призвести до ринкових обмежень.

CannerGrow Торговий майданчик / Торгове місце. Тут ви можете придбати рослини у інших партнерів або продати власні рослини знову - Купівля та продаж - завдяки ринку кожен партнер має можливість вийти в будь-який час і продати свої заводи. Зацікавлені сторони, які хочуть потрапити безпосередньо та не хочуть чекати передпродажу, безумовно, готові негайно придбати пропоновані рослини.


CannerGrow -Український, Ukrainian - Ukraine, Україна, Ukraine
spanish, Italian, Albanian, english, belarusian, Bulgarian, Bosnian, Vietnamese, hindi, Dutch, Greek, danish, Chinese, German, Norwegian, Polish, Portuguese, romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Hungarian, Ukrainian, Finnish, French, Croatian, Czech, Swedish, Japanese,
ukrainskyy - cannabis participation
ukrainskyy - cannabis business
ukrainskyy - Unlocking the potential of your Crypto
Unlocking the potential of your Crypto
Незалежний партнер Cannerald

Сторінка реєстрації
https://cannergrow.com/r/ARKMUZ
Сторінка магазину
https://cannergrow.com/r/4NYS4Z
Цільова сторінка
https://cannergrow.com/r/26CADH

Контактна інформація

Dipl. Ing. Bernd Reinders
Postfach 2037
46373 Bocholt
Germany
Телефон: +49 15782248200
Mail:
[email protected]
Інтернет:
https://www.my-cannabis-invest.com
Skype: marion.reinders2


Cannerald, We grow for you (CannerGrow, CannerRec and CannerMed) :Кожен партнер, якому належать рослини преміум-класу в одній із кімнат для вирощування (не передпродажні), може запропонувати свої рослини для продажу на ринку. - Торговий центр пропонує зацікавленим партнерам Cannerald можливість купувати рослини безпосередньо, не чекаючи фази передпродажу - торгівлі, купівлі та продажу. : CannerGrow Торговий майданчик / Торгове місце. Тут ви можете придбати рослини у інших партнерів або продати власні рослини знову !


Український, Ukrainian - Ukraine, Україна, Ukraine
/ Japanese, Swedish, Czech, Croatian, French, Finnish, Ukrainian, Hungarian, Turkish, Thai, Slovenian, Slovak, Serbian, Russian, romanian, Portuguese, Polish, Norwegian, German, Chinese, danish, Greek, Dutch, hindi, Vietnamese, Bosnian, Bulgarian, belarusian, english, Albanian, Italian, spanish, Ринок CannerGrow - це торгова платформа для купівлі та продажу існуючих рослин конопель. Партнери можуть торгувати тут і купувати у інших партнерів або продавати власні заводи знову.