bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人
Website Tracking

+++   Nezávislá pobočka Cannerald. Tato webová stránka obsahuje reklamní obsah pro nabídky společnosti Cannerald / CannerGrow. Přečtěte si také prohlášení o příjmu.    +++   Nezávislá pobočka Cannerald. Tato webová stránka obsahuje reklamní obsah pro nabídky společnosti Cannerald / CannerGrow. Přečtěte si také prohlášení o příjmu.    +++   Nezávislá pobočka Cannerald. Tato webová stránka obsahuje reklamní obsah pro nabídky společnosti Cannerald / CannerGrow. Přečtěte si také prohlášení o příjmu.    +++   Nezávislá pobočka Cannerald. Tato webová stránka obsahuje reklamní obsah pro nabídky společnosti Cannerald / CannerGrow. Přečtěte si také prohlášení o příjmu.    +++   Nezávislá pobočka Cannerald. Tato webová stránka obsahuje reklamní obsah pro nabídky společnosti Cannerald / CannerGrow. Přečtěte si také prohlášení o příjmu.    +++   Nezávislá pobočka Cannerald. Tato webová stránka obsahuje reklamní obsah pro nabídky společnosti Cannerald / CannerGrow. Přečtěte si také prohlášení o příjmu.    +++   Nezávislá pobočka Cannerald. Tato webová stránka obsahuje reklamní obsah pro nabídky společnosti Cannerald / CannerGrow. Přečtěte si také prohlášení o příjmu.    +++   Nezávislá pobočka Cannerald. Tato webová stránka obsahuje reklamní obsah pro nabídky společnosti Cannerald / CannerGrow. Přečtěte si také prohlášení o příjmu.    +++   Nezávislá pobočka Cannerald. Tato webová stránka obsahuje reklamní obsah pro nabídky společnosti Cannerald / CannerGrow. Přečtěte si také prohlášení o příjmu.    +++   Nezávislá pobočka Cannerald. Tato webová stránka obsahuje reklamní obsah pro nabídky společnosti Cannerald / CannerGrow. Přečtěte si také prohlášení o příjmu.    +++   Nezávislá pobočka Cannerald. Tato webová stránka obsahuje reklamní obsah pro nabídky společnosti Cannerald / CannerGrow. Přečtěte si také prohlášení o příjmu.   


+++   Nezávislá pobočka Cannerald. Tato webová stránka obsahuje reklamní obsah pro nabídky společnosti Cannerald / CannerGrow. Přečtěte si také prohlášení o příjmu.    +++   Nezávislá pobočka Cannerald. Tato webová stránka obsahuje reklamní obsah pro nabídky společnosti Cannerald / CannerGrow. Přečtěte si také prohlášení o příjmu.    +++   Nezávislá pobočka Cannerald. Tato webová stránka obsahuje reklamní obsah pro nabídky společnosti Cannerald / CannerGrow. Přečtěte si také prohlášení o příjmu.    +++   Nezávislá pobočka Cannerald. Tato webová stránka obsahuje reklamní obsah pro nabídky společnosti Cannerald / CannerGrow. Přečtěte si také prohlášení o příjmu.    +++   Nezávislá pobočka Cannerald. Tato webová stránka obsahuje reklamní obsah pro nabídky společnosti Cannerald / CannerGrow. Přečtěte si také prohlášení o příjmu.    +++   Nezávislá pobočka Cannerald. Tato webová stránka obsahuje reklamní obsah pro nabídky společnosti Cannerald / CannerGrow. Přečtěte si také prohlášení o příjmu.    +++   Nezávislá pobočka Cannerald. Tato webová stránka obsahuje reklamní obsah pro nabídky společnosti Cannerald / CannerGrow. Přečtěte si také prohlášení o příjmu.    +++   Nezávislá pobočka Cannerald. Tato webová stránka obsahuje reklamní obsah pro nabídky společnosti Cannerald / CannerGrow. Přečtěte si také prohlášení o příjmu.    +++   Nezávislá pobočka Cannerald. Tato webová stránka obsahuje reklamní obsah pro nabídky společnosti Cannerald / CannerGrow. Přečtěte si také prohlášení o příjmu.    +++   Nezávislá pobočka Cannerald. Tato webová stránka obsahuje reklamní obsah pro nabídky společnosti Cannerald / CannerGrow. Přečtěte si také prohlášení o příjmu.    +++   Nezávislá pobočka Cannerald. Tato webová stránka obsahuje reklamní obsah pro nabídky společnosti Cannerald / CannerGrow. Přečtěte si také prohlášení o příjmu.   Nákup rostlin

Chcete být součástí průmyslu konopí a vlastnit své vlastní fyzické rostliny? S CannerGrow, Cannerald má ideální řešení pro vás.

Cannerald je švýcarská společnost zabývající se výzkumem a výrobou konopí a připravuje další zařízení ve Švýcarsku a Evropě. CannerGrow je revoluční ekosystém pro prodej rostlin konopí. S CannerGrowem můžete vlastnit své vlastní konopné rostliny ve vysoce kvalitním vnitřním zařízení Cannerald a vydělat zisky skutečného trhu.

Zaregistrujte se na CannerGrow a v sekci „Nákup rostlin“ si můžete zakoupit prostor pro vaše rostliny. Rozhodněte se, kolik hřišť / rostlin chcete, a kupujte je pomocí několika kliknutí. Od této chvíle nechte odborníky pracovat, zatímco si budete sednout a relaxovat.


Po sklizni získáte z každé rostliny 50% výtěžku. Čím více rostlin vlastníte, tím větší zisk můžete dosáhnout.

  • Rostliny konopí se sklízejí každé 2-3 měsíce.*
  • Nákup této služby je platný po celý život.
  • Po každé sklizni dostanete zdarma novou konopnou rostlinu.
  • Přední výzkumné a partnerské společnosti umožňují Cannerald vyrábět vysoce kvalitní konopí s 30% méně vody a 40% méně energie. Toto know-how vede k ještě lepší návratnosti vaší investice a nejlepší možné lékařské konopí.
*) Výhled na rok 2024: Rozdělením růstové fáze a fáze květu do různých pěstebních míst se výrazně zkrátí doba mezi sklizněmi. To znamená, že za rok lze dodatečně zaplatit 1–2 sklizně.

Staňte se členem CannerGrow ještě dnes a začněte sklízet výhody své vlastní rostliny.Jak koupit vaše hřiště / rostliny
Každý partner, který vlastní rostliny v jedné z pěstíren (nikoli předprodejních rostlin), může nabídnout své rostliny k prodeji na tržišti.
To znamená, že rostliny mají prodejní hodnotu a mohou být prodány dalším zainteresovaným stranám z komunity.
Trh nabízí partnerům možnost přímého nákupu rostlin - bez nutnosti čekat na fázi předprodeje.


V části „Vaše rostliny“ je každá z vašich rostlin uvedena s následujícími informacemi: Číslo přidělení (štítek), umístění, název pěstírny, datum nákupu a výnos plodiny.
Stav v různých pěstírnách je dokumentován v back office živou kamerou.
Výnosy plodiny uvádí CannerGrow jako realistické s 45 až 70 gramy na rostlinu a optimistické s až 75 gramy / rostlinu.

Rozdělení sklizně
Dodatečné náklady v současné době činí 35 EUR za růst. Dodatečné náklady jsou platy, elektřina (větrání), nájemné, elektřina (lampy), hnojivo, spotřební zboží, bloky z minerální vlny a voda.
Po odečtení vedlejších nákladů je zbývající výnos plodiny rozdělen mezi 50/50 mezi majitele závodu a společnost.

Jakou cenu lze získat za sklizeň?
Cannerald požádal o licenci GMP pro celé zařízení. Díky této licenci je společnost oprávněna prodávat přímo vládním a farmaceutickým společnostem.
  • 1,45 - 1,95 EUR / gram: cena B2B
  • 1,45 - 2,35 EUR / gram: Smíšená cena B2B a B2C
  • 2,40–2,90 EUR / gram: cena GMP za lékařské CBD
  • 2,60 - 3,60 EUR / gram: GMP cílová cena za lékařské THC *
  • 3,00 - 5,00 EUR / gram: cena B2C (symbolická)

*) Výhled na rok 2024: Společnost CannerGrow plánuje převést všechny pěstírny z rostlin CBD na rostliny THC. Budou zřízeny čisté místnosti, aby bylo možné balení pro přímé dodání do farmaceutického průmyslu.


Sklizeň kalkulačka
CannerGrow - výpočet výnosu plodiny pro různé parametry