bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人
Website Tracking

+++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.   


+++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.   Zakup roślin

Czy chcesz być częścią branży konopi indyjskich i posiadać własne rośliny fizyczne? Dzięki CannerGrow, Cannerald ma dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Cannerald jest szwajcarską firmą zajmującą się badaniami i produkcją konopi indyjskich i jest w trakcie tworzenia dodatkowych obiektów w Szwajcarii i Europie. CannerGrow to rewolucyjny ekosystem sprzedaży roślin konopi indyjskich. Dzięki CannerGrow możesz posiadać własne fizyczne rośliny marihuany w wysokiej jakości obiekcie wewnętrznym Cannerald i uzyskać wypłaty z rzeczywistego rynku.

Zarejestruj się w CannerGrow i możesz kupić miejsce na swoje rośliny w sekcji „Zakup roślin”. Zdecyduj, ile boisk / roślin chcesz i kup je za pomocą kilku kliknięć. Od teraz pozwól ekspertom pracować, gdy będziesz siedzieć i odpoczywać.


Po zbiorach otrzymujesz 50% plonu z każdej rośliny. Im więcej posiadasz roślin, tym więcej możesz zarobić.

  • Rośliny konopi są zbierane co 2-3 miesiące.*
  • Zakup tej usługi jest ważny dożywotnio.
  • Otrzymasz nową roślinę konopi za darmo po każdym zbiorze.
  • Wiodące na rynku firmy badawcze i partnerskie umożliwiają Cannerald produkcję wysokiej jakości marihuany o 30% mniej wody i 40% mniej energii. Ta wiedza prowadzi do jeszcze lepszego zwrotu z inwestycji i najlepszej możliwej marihuany medycznej.
*) Perspektywy na 2024 r .: Dzieląc fazę wzrostu i fazy kwitnienia na różne pomieszczenia do uprawy, czas między zbiorami zostanie znacznie skrócony. Oznacza to, że można dodatkowo wyrównać 1-2 zbiory rocznie.

Zostań członkiem CannerGrow już dziś i zacznij czerpać korzyści z własnej rośliny.Jak kupić swoje stanowiska / rośliny
Każdy partner, który posiada rośliny w jednym z growroomów (nie rośliny przed sprzedażą), może oferować swoje rośliny do sprzedaży na targu.
Oznacza to, że rośliny mają wartość odsprzedaży i mogą być sprzedawane innym zainteresowanym stronom ze społeczności.
Rynek oferuje partnerom możliwość bezpośredniego zakupu roślin - bez konieczności czekania na fazę przedsprzedażową.


Pod nagłówkiem „Twoje rośliny” każda z Twoich roślin jest wymieniona z następującymi informacjami: Numer przydziału (etykieta), lokalizacja, nazwa pomieszczenia do uprawy, data zakupu i plon.
Status w różnych pokojach upraw jest udokumentowany na zapleczu kamerą na żywo.
Wydajność zbiorów jest określona przez CannerGrow jako realistyczna z 45 do 70 gramami na roślinę i optymistyczna z maksymalnie 75 gramami / rośliną.

Podział zbiorów
Dodatkowe koszty wynoszą obecnie 35 EUR na uprawę. Dodatkowe koszty to wynagrodzenia, prąd (wentylacja), czynsz, prąd (lampy), nawozy, dobra konsumpcyjne, bloki wełny mineralnej i woda.
Po odjęciu kosztów dodatkowych pozostały plon jest dzielony w proporcji 50/50 między właściciela rośliny i firmę.

Jaką cenę można uzyskać za żniwa?
Cannerald złożył wniosek o licencję GMP dla całego obiektu. Dzięki tej licencji firma jest upoważniona do sprzedaży bezpośrednio rządowi i firmom farmaceutycznym.
  • 1,45-1,95 EUR / gram: cena B2B
  • 1,45-2,35 EUR / gram: mieszana cena B2B i B2C
  • 2,40-2,90 EUR / gram: cena GMP dla medycznego CBD
  • 2,60-3,60 EUR / gram: cena docelowa GMP dla THC medycznego *
  • 3,00–5,00 EUR / gram: cena B2C (symboliczna)

*) Perspektywy na 2024 r .: CannerGrow planuje przekształcić wszystkie pomieszczenia do uprawy z roślin CBD na rośliny THC. Pomieszczenia czyste zostaną ustawione tak, aby możliwe było pakowanie do bezpośredniej dostawy do przemysłu farmaceutycznego.


Kalkulator zbiorów
CannerGrow - obliczanie plonów dla różnych parametrów