bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人
Nutze das POtential deiner Kryptowährungen
Website Tracking

+++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.   


+++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.    +++   Niezależny podmiot stowarzyszony Cannerald. Ta strona internetowa zawiera treści reklamowe dla ofert Cannerald / CannerGrow. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniem o dochodach.   Rynek

Tutaj możesz kupić rośliny od innych partnerów lub sprzedać własne rośliny

Każdy partner, który posiada rośliny w jednym z growroomów (nie rośliny przed sprzedażą), może oferować swoje rośliny do sprzedaży na targu. Oznacza to, że rośliny mają wartość odsprzedaży i mogą być sprzedawane innym zainteresowanym stronom ze społeczności.
Rynek oferuje partnerom możliwość bezpośredniego zakupu roślin - bez konieczności czekania na fazę przedsprzedażową.

Jak działa zakup?
Po zakupie rośliny na targu, pieniądze należy przesłać bezpośrednio do sprzedawcy. Nie możesz zapłacić saldem konta CannerGrow. Po otrzymaniu pieniędzy właściciel zakładu musi potwierdzić otrzymanie płatności. CannerGrow nie może zabezpieczać pieniędzy jako pośrednik. Jednak w przypadku oszustwa CannerGrow zablokuje zakład i spróbuje rozwiązać sprawę.

Jakie są warunki sprzedaży rośliny?
  • Każdy sprzedawca może samodzielnie określić cenę sprzedaży.
  • Kupno / sprzedaż odbywa się pomiędzy kupującym a sprzedającym (sprzedaż prywatna).
  • Nie ma bezpośrednich prowizji dla upline, ponieważ prowizja od sprzedaży została już zapłacona za rośliny i jest to sprzedaż prywatna.
  • Przyszłe prowizje za zbiory będą wypłacane nowemu właścicielowi.
  • Kiedy ktoś wprowadzi swoje rośliny na rynek, zbiory nie zostaną podzielone na bieżący cykl wzrostu, w którym się znajdują.
  • Cenę sprzedaży można zapłacić w BitCoin lub przelewem bankowym. Sprzedawca decyduje, czy zaakceptować tylko jedną z dwóch opcji płatności, czy też obie. Łatwo to zauważyć na rynku.
  • Zarówno sprzedający, jak i kupujący muszą zostać zweryfikowani na poziomie 2 dla transakcji bankowych (nie dla transakcji Bitcoin).
  • Możesz użyć maksymalnie 1 rośliny na raz.


Kiedy zaczyna się cykl wzrostu rośliny kupionej na targu?
Obecny trwający wzrost zostanie zatrzymany dla tej rośliny. Pierwszy wzrost rozpoczyna się po obecnym cyklu wzrostu. Zależy to od aktualnego stanu wzrostu i może zająć od 1 do 3 miesięcy.


Czy są jakieś ukryte opłaty za transakcję?
Nie ma żadnych ukrytych opłat ani dla kupującego, ani dla sprzedającego. Jedyną rzeczą jest to, że obecny wzrost zostanie anulowany i będziesz musiał poczekać na kolejny początek wzrostu w pomieszczeniu, w którym znajduje się zakupiona roślina.

Za pomocą ukrytej oceny zaufania:
Istnieje ukryty wskaźnik zaufania, który spada, jeśli nie zapłacisz za zakupioną roślinę lub jeśli nie zweryfikujesz sprzedanej rośliny po otrzymaniu pieniędzy. Niski wynik zaufania może prowadzić do ograniczeń rynkowych.