bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人
CannerGrow Pazaryeri / Ticaret Yeri. Burada diğer ortaklardan bitkiler satın alabilir veya kendi bitkilerinizi yeniden satabilirsiniz. Invest in Cannabis - Bu, bitkilerin herhangi bir zamanda yeniden satış değerine sahip olduğu ve herhangi bir zamanda topluluktaki diğer ilgili taraflara satılabileceği anlamına gelir.


Yunan, Vietnam, Ukrayna, Türk, Tayland, Sloven, Slovak, Sırp, Rus, romanian, Portekizce, Polonya, Norveç, Macar, Japon, İtalyan, İsveç, İspanyolca, İngilizce, Hollanda, Hırvat, Hintçe, Fransız, Fince, Danimarkalı, Çin, Çek, Bulgar, Bosna, Belarus, Arnavut, Alman,
Bu nedenle, bu ticaret yerinde / pazarda kendi tesislerinizi diğer ilgili taraflara satmanız ve takas etmeniz mümkündür.: İkinci seçenek, bitkilerini diğer ortaklardan satın almaktır - hem satış hem de satın alma mümkündür CBD, THC, Grow Türkiye, Turkey
Türk, Turkish - türkiye,
Ev - CannerGrow Pazaryeri / Ticaret Yeri. Burada diğer ortaklardan bitkiler satın alabilir veya kendi bitkilerinizi yeniden satabilirsiniz. Cannerald açılış sayfası - CannerGrow Pazaryeri / Ticaret Yeri. Burada diğer ortaklardan bitkiler satın alabilir veya kendi bitkilerinizi yeniden satabilirsiniz.
Nahrungsergaenzung kaufen

Hundefutter kaufen

Katzenfutter kaufen

Tierfutter bestellen

Hundefutter bestellen

Katzenfutter bestellen

Tierfutter Direktvertrieb

Hundefutter Direktvertrieb

Katzenfutter Direktvertrieb

Tierfutter Kaufen

Website Tracking

+++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.   


+++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.    +++   Cannerald'in bağımsız iştiraki. Bu web sitesi Cannerald / CannerGrow'in teklifleri için reklam içeriği içermektedir. Lütfen gelir beyanını da okuyun.   Pazar yeri

Burada diğer ortaklardan bitkiler satın alabilir veya kendi bitkilerinizi satabilirsiniz

Yetiştirme odalarından birinde (satış öncesi bitkiler değil) bitkileri olan her ortak, bitkilerini pazarda satışa sunabilir. Bu, bitkilerin yeniden satış değerine sahip olduğu ve topluluktaki diğer ilgili taraflara satılabileceği anlamına gelir.
Pazar yeri, ortaklara satış öncesi aşamayı beklemek zorunda kalmadan doğrudan bitki satın alma fırsatı sunar.

Piyasada listelenen tüm bitkiler, halihazırda faaliyette olan yetiştirme odalarından gelmektedir.

Satın alma nasıl işliyor?
Pazardan bir bitki satın aldıktan sonra parayı doğrudan satıcıya göndermeniz gerekiyor. CannerGrow hesap bakiyeniz ile ödeme yapamazsınız. Tesis sahibi parayı aldıktan sonra, ödemenin alındığını onaylaması gerekir. CannerGrow'un parayı aracı olarak güvence altına almasına izin verilmez. Ancak, dolandırıcılık durumunda, CannerGrow tesisi kilitleyecek ve durumu çözmeye çalışacaktır.

Bir bitkiyi satmanın koşulları nelerdir?
 • Sadece 3 yıldızlı bitkiler satılabilir veya satın alınabilir.
 • Bitkiler en az 3 büyüme döngüsünü tamamlamış olmalıdır.
 • Her satıcı satış fiyatını kendisi belirleyebilir.
 • Alım / satım, alıcı ve satıcı (özel satış) arasında gerçekleşir.
 • Tesisler için halihazırda bir satış komisyonu ödendiğinden ve bu özel bir satış olduğundan, üst hat için doğrudan komisyon yoktur.
 • Gelecekteki hasat komisyonları yeni sahibin üst hattına ödenecektir.
 • Birisi bitkilerini piyasaya çıkardığında, hasat içinde bulunduğu mevcut büyüme döngüsü için dağıtılmayacaktır.
 • Satış fiyatı BitCoin ile veya banka havalesi ile ödenebilir. Satıcı, iki ödeme seçeneğinden yalnızca birini mi yoksa her ikisini birden mi kabul edeceğine karar verir. Bunu piyasada görmek kolaydır.
 • Hem satıcılar hem de alıcılar, bankacılık işlemleri için seviye 2'de doğrulanmalıdır (Bitcoin işlemleri için değil).
 • Bir seferde en fazla 1 bitki kullanabilirsiniz.
 • Sadece kendinizi şirketten satın aldığınız kadar pazardaki diğer ortaklardan bitki satın alabilirsiniz.


Pazardan satın alınan bir bitkinin büyüme döngüsü ne zaman başlar?
Bu tesis için devam eden büyüme durdurulacak. İlk büyüme, mevcut büyüme döngüsünden sonra başlar. Bu, mevcut büyüme durumuna bağlıdır ve 1 ila 3 ay sürebilir.

Bir ticaret için herhangi bir gizli ücret var mı?
Ne alıcı ne de satıcı için gizli ücretler yoktur. Tek şey, mevcut büyümenin iptal olacağı ve satın aldığınız bitkinin bulunduğu odada bir sonraki büyümenin başlamasını beklemeniz gerekecek.

Gizli bir güven derecelendirmesi yoluyla:
Satın aldığınız bir bitki için ödeme yapmazsanız veya parayı aldıktan sonra satılan bir bitkiyi doğrulayamazsanız düşen gizli bir güven puanı vardır. Düşük bir güven puanı, pazar kısıtlamalarına yol açabilir.

CannerGrow Pazaryeri / Ticaret Yeri. Burada diğer ortaklardan bitkiler satın alabilir veya kendi bitkilerinizi yeniden satabilirsiniz. - Alım ve satım - Pazaryeri ile her iş ortağının istediği zaman dışarı çıkma ve fabrikalarını satma fırsatı vardır. Doğrudan içeri girmek isteyen ve ön satışı beklemek istemeyen ilgili taraflar, teklif edilen bitkileri hemen satın almaya kesinlikle hazırdır.


CannerGrow -Türk, Turkish - Turkey, Türkiye, Turkey
German, Albanian, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Czech, Chinese, danish, Finnish, French, hindi, Croatian, Dutch, english, spanish, Swedish, Italian, Japanese, Hungarian, Norwegian, Polish, Portuguese, romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese, Greek,
tuerk - cannabis participation
tuerk - cannabis business
tuerk - Unlocking the potential of your Crypto
Unlocking the potential of your Crypto
Cannerald'ın bağımsız ortağı

Kayıt sayfası
https://cannergrow.com/r/ARKMUZ
Alışveriş sayfası
https://cannergrow.com/r/4NYS4Z
Açılış sayfası
https://cannergrow.com/r/26CADH

İletişim

Dipl. Ing. Bernd Reinders
Postfach 2037
46373 Bocholt
Germany
Telefon: +49 15782248200
mail:
[email protected]
İnternet:
https://www.my-cannabis-invest.com
Skype: marion.reinders2


Cannerald, We grow for you (CannerGrow, CannerRec and CannerMed) :Yetiştirme odalarından birinde (satış öncesi bitkiler değil) birinci sınıf bitkilere sahip olan her ortak, bitkilerini pazarda satışa sunabilir. - Ticaret merkezi, ilgilenen Cannerald ortaklarına, satış öncesi aşamayı (ticaret, alış ve satış) beklemek zorunda kalmadan doğrudan tesis satın alma imkanı sunar. : CannerGrow Pazaryeri / Ticaret Yeri. Burada diğer ortaklardan bitkiler satın alabilir veya kendi bitkilerinizi yeniden satabilirsiniz. !


Türk, Turkish - Turkey, Türkiye, Turkey
/ Greek, Vietnamese, Ukrainian, Turkish, Thai, Slovenian, Slovak, Serbian, Russian, romanian, Portuguese, Polish, Norwegian, Hungarian, Japanese, Italian, Swedish, spanish, english, Dutch, Croatian, hindi, French, Finnish, danish, Chinese, Czech, Bulgarian, Bosnian, belarusian, Albanian, German, CannerGrow pazarı, mevcut kenevir bitkilerini alıp satmak için bir ticaret platformudur. Ortaklar burada ticaret yapabilir ve diğer ortaklardan satın alabilir veya kendi tesislerini yeniden satabilir.