bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人
CannerGrow Marketplace / Trading Place. Tu môžete kúpiť rastliny od iných partnerov alebo opäť predať svoje vlastné rastliny Invest in Cannabis - To znamená, že rastliny majú kedykoľvek hodnotu pre ďalší predaj a môžu byť kedykoľvek predané iným zainteresovaným stranám z komunity.


Vietnamec, Ukrajinec, turečtina, thai, taliančina, švédsky, srbský, španielčina, slovinčina, slovenský, ruský, rumunčina, riek, portugalčina, Poľský, Nórsky, Nemec, maďarčina, Japonec, holandský, hindčina, francúzština, Fínsky, dánčina, číňan, chorvátsky, Čeština, bulharčina, bosniansky, biela ruština, angličtina, Albánsky,
Na tomto obchodnom centre / trhovisku je teda možné predať a obchodovať s vašimi vlastnými závodmi iným záujemcom.: Druhou možnosťou je kúpiť ich rastliny od iných partnerov - je možný predaj aj nákup CBD, THC, Grow Slovensko, Slovakia
slovenský, Slovak - Slovensko,
Domov - CannerGrow Marketplace / Trading Place. Tu môžete kúpiť rastliny od iných partnerov alebo opäť predať svoje vlastné rastliny Vstupná stránka Cannerald - CannerGrow Marketplace / Trading Place. Tu môžete kúpiť rastliny od iných partnerov alebo opäť predať svoje vlastné rastliny
Nahrungsergaenzung kaufen

Hundefutter kaufen

Katzenfutter kaufen

Tierfutter bestellen

Hundefutter bestellen

Katzenfutter bestellen

Tierfutter Direktvertrieb

Hundefutter Direktvertrieb

Katzenfutter Direktvertrieb

Tierfutter Kaufen

Website Tracking

+++   Nezávislá pridružená spoločnosť Cannerald. Táto webová stránka obsahuje reklamný obsah pre ponuky spoločnosti Cannerald / CannerGrow. Prečítajte si tiež vyhlásenie o príjme.    +++   Nezávislá pridružená spoločnosť Cannerald. Táto webová stránka obsahuje reklamný obsah pre ponuky spoločnosti Cannerald / CannerGrow. Prečítajte si tiež vyhlásenie o príjme.    +++   Nezávislá pridružená spoločnosť Cannerald. Táto webová stránka obsahuje reklamný obsah pre ponuky spoločnosti Cannerald / CannerGrow. Prečítajte si tiež vyhlásenie o príjme.    +++   Nezávislá pridružená spoločnosť Cannerald. Táto webová stránka obsahuje reklamný obsah pre ponuky spoločnosti Cannerald / CannerGrow. Prečítajte si tiež vyhlásenie o príjme.    +++   Nezávislá pridružená spoločnosť Cannerald. Táto webová stránka obsahuje reklamný obsah pre ponuky spoločnosti Cannerald / CannerGrow. Prečítajte si tiež vyhlásenie o príjme.    +++   Nezávislá pridružená spoločnosť Cannerald. Táto webová stránka obsahuje reklamný obsah pre ponuky spoločnosti Cannerald / CannerGrow. Prečítajte si tiež vyhlásenie o príjme.    +++   Nezávislá pridružená spoločnosť Cannerald. Táto webová stránka obsahuje reklamný obsah pre ponuky spoločnosti Cannerald / CannerGrow. Prečítajte si tiež vyhlásenie o príjme.    +++   Nezávislá pridružená spoločnosť Cannerald. Táto webová stránka obsahuje reklamný obsah pre ponuky spoločnosti Cannerald / CannerGrow. Prečítajte si tiež vyhlásenie o príjme.    +++   Nezávislá pridružená spoločnosť Cannerald. Táto webová stránka obsahuje reklamný obsah pre ponuky spoločnosti Cannerald / CannerGrow. Prečítajte si tiež vyhlásenie o príjme.    +++   Nezávislá pridružená spoločnosť Cannerald. Táto webová stránka obsahuje reklamný obsah pre ponuky spoločnosti Cannerald / CannerGrow. Prečítajte si tiež vyhlásenie o príjme.    +++   Nezávislá pridružená spoločnosť Cannerald. Táto webová stránka obsahuje reklamný obsah pre ponuky spoločnosti Cannerald / CannerGrow. Prečítajte si tiež vyhlásenie o príjme.   


+++   Nezávislá pridružená spoločnosť Cannerald. Táto webová stránka obsahuje reklamný obsah pre ponuky spoločnosti Cannerald / CannerGrow. Prečítajte si tiež vyhlásenie o príjme.    +++   Nezávislá pridružená spoločnosť Cannerald. Táto webová stránka obsahuje reklamný obsah pre ponuky spoločnosti Cannerald / CannerGrow. Prečítajte si tiež vyhlásenie o príjme.    +++   Nezávislá pridružená spoločnosť Cannerald. Táto webová stránka obsahuje reklamný obsah pre ponuky spoločnosti Cannerald / CannerGrow. Prečítajte si tiež vyhlásenie o príjme.    +++   Nezávislá pridružená spoločnosť Cannerald. Táto webová stránka obsahuje reklamný obsah pre ponuky spoločnosti Cannerald / CannerGrow. Prečítajte si tiež vyhlásenie o príjme.    +++   Nezávislá pridružená spoločnosť Cannerald. Táto webová stránka obsahuje reklamný obsah pre ponuky spoločnosti Cannerald / CannerGrow. Prečítajte si tiež vyhlásenie o príjme.    +++   Nezávislá pridružená spoločnosť Cannerald. Táto webová stránka obsahuje reklamný obsah pre ponuky spoločnosti Cannerald / CannerGrow. Prečítajte si tiež vyhlásenie o príjme.    +++   Nezávislá pridružená spoločnosť Cannerald. Táto webová stránka obsahuje reklamný obsah pre ponuky spoločnosti Cannerald / CannerGrow. Prečítajte si tiež vyhlásenie o príjme.    +++   Nezávislá pridružená spoločnosť Cannerald. Táto webová stránka obsahuje reklamný obsah pre ponuky spoločnosti Cannerald / CannerGrow. Prečítajte si tiež vyhlásenie o príjme.    +++   Nezávislá pridružená spoločnosť Cannerald. Táto webová stránka obsahuje reklamný obsah pre ponuky spoločnosti Cannerald / CannerGrow. Prečítajte si tiež vyhlásenie o príjme.    +++   Nezávislá pridružená spoločnosť Cannerald. Táto webová stránka obsahuje reklamný obsah pre ponuky spoločnosti Cannerald / CannerGrow. Prečítajte si tiež vyhlásenie o príjme.    +++   Nezávislá pridružená spoločnosť Cannerald. Táto webová stránka obsahuje reklamný obsah pre ponuky spoločnosti Cannerald / CannerGrow. Prečítajte si tiež vyhlásenie o príjme.   Trhovisko

Tu môžete kúpiť rastliny od iných partnerov alebo predať svoje vlastné rastliny

Každý partner, ktorý vlastní rastliny v jednej z pestovateľských miestností (nie v predpredajných závodoch), môže ponúknuť svoje rastliny na predaj na trhu. To znamená, že rastliny majú hodnotu pri ďalšom predaji a môžu byť predané ďalším zainteresovaným stranám z komunity.
Trh ponúka partnerom možnosť priameho nákupu rastlín - bez toho, aby ste museli čakať na fázu predpredaja.

Všetky rastliny, ktoré sú uvedené na trhu, pochádzajú z pestovacích miestností, ktoré sú už v prevádzke.

Ako nákup funguje?
Po zakúpení závodu na trhu musíte poslať peniaze priamo predajcovi. Zostatkom na účte CannerGrow nemôžete platiť. Po prijatí peňazí vlastníkom závodu musí potvrdiť prijatie platby. CannerGrow nemá povolené zabezpečovať peniaze ako sprostredkovateľ. V prípade podvodu však CannerGrow závod zablokuje a pokúsi sa prípad vyriešiť.

Aké sú podmienky predaja rastlín?
 • Predať alebo kúpiť sa dajú iba 3-hviezdičkové rastliny.
 • Rastliny musia mať ukončené najmenej 3 rastové cykly.
 • Každý predajca si môže predajnú cenu určiť sám.
 • Nákup / predaj sa uskutočňuje medzi kupujúcim a predávajúcim (súkromný predaj).
 • Neexistujú žiadne priame provízie za upline, pretože za závody už bola vyplatená provízia z predaja a jedná sa o súkromný predaj.
 • Budúce provízie z úrody sa budú vyplácať na línii nového majiteľa.
 • Keď niekto uvedie svoju rastlinu (rastliny) na trh, úroda sa nebude distribuovať pre aktuálny rastový cyklus, v ktorom sa nachádza.
 • Predajnú cenu je možné zaplatiť v bitcoinoch alebo bankovým prevodom. Predajca sa rozhodne, či prijme iba jednu z dvoch možností platby alebo obe. Toto je na trhu ľahké vidieť.
 • Predajcovia aj kupujúci musia byť pri bankových transakciách overení na úrovni 2 (nie pri bitcoinových transakciách).
 • Naraz môžete použiť najviac 1 rastlinu.
 • Môžete si kúpiť iba toľko rastlín od iných partnerov na trhu, koľko ste si kúpili sami od spoločnosti.


Kedy začína rastový cyklus rastliny kúpenej na trhu?
Súčasný prebiehajúci rast sa pre tento závod zastaví. Prvý rast začína po súčasnom rastovom cykle. Závisí to od aktuálneho stavu rastu a môže to trvať 1 až 3 mesiace.

Existujú nejaké skryté poplatky za obchod?
Pre kupujúceho ani pre predávajúceho neexistujú žiadne skryté poplatky. Jediná vec je, že súčasný rast sa zruší a na ďalšie spustenie rastu si budete musieť počkať v miestnosti, kde sa nachádza váš zakúpený závod.

Prostredníctvom skrytého hodnotenia dôveryhodnosti:
Skryté skóre dôveryhodnosti klesá, ak nezaplatíte za kúpený závod alebo ak po prijatí peňazí neoveríte predaný závod. Nízke skóre dôveryhodnosti môže viesť k obmedzeniam trhu.

CannerGrow Marketplace / Trading Place. Tu môžete kúpiť rastliny od iných partnerov alebo opäť predať svoje vlastné rastliny - Nákup a predaj - S trhoviskom má každý partner príležitosť kedykoľvek vystúpiť a predať svoje závody. Záujemcovia, ktorí sa chcú priamo zapojiť a nechcú čakať na predpredaj, sú určite pripravení okamžite si kúpiť ponúkané rastliny.


CannerGrow -slovenský, Slovak - Slovakia, Slovensko, Slovakia
Albanian, english, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Czech, Croatian, Chinese, danish, Finnish, French, hindi, Dutch, Japanese, Hungarian, German, Norwegian, Polish, Portuguese, Greek, romanian, Russian, Slovak, Slovenian, spanish, Serbian, Swedish, Italian, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese,
slovensky - cannabis participation
slovensky - cannabis business
slovensky - Unlocking the potential of your Crypto
Unlocking the potential of your Crypto

Cannerald, We grow for you (CannerGrow, CannerRec and CannerMed) :Každý partner, ktorý vlastní prémiové rastliny v jednej z pestovateľských miestností (nie v predpredajných závodoch), môže ponúknuť svoje rastliny na predaj na trhu. - Obchodné centrum ponúka zainteresovaným partnerom Cannerald možnosť nákupu rastlín priamo bez toho, aby ste museli čakať na predpredajnú fázu - obchodovanie, nákup a predaj. : CannerGrow Marketplace / Trading Place. Tu môžete kúpiť rastliny od iných partnerov alebo opäť predať svoje vlastné rastliny !


slovenský, Slovak - Slovakia, Slovensko, Slovakia
/ Vietnamese, Ukrainian, Turkish, Thai, Italian, Swedish, Serbian, spanish, Slovenian, Slovak, Russian, romanian, Greek, Portuguese, Polish, Norwegian, German, Hungarian, Japanese, Dutch, hindi, French, Finnish, danish, Chinese, Croatian, Czech, Bulgarian, Bosnian, belarusian, english, Albanian, Trhovisko CannerGrow je obchodná platforma na nákup a predaj existujúcich rastlín konope. Partneri tu môžu obchodovať a nakupovať od iných partnerov alebo opäť predávať svoje vlastné závody.